• Lietuvių
  • Latviešu
  • Eesti
  • English

Google AdWords reklama

AdWords – tai Google kompanijos kontekstinės reklamos instrumentas, kuris teikia patogią sąsają ir daug galimybių efektyviams reklaminiams pranešimams sukurti. AdWords – tai vienas iš didžiausių Google reklamos projektų ir pagrindinis šios firmos pajamų šaltinis.
Daugiau nei milijonas įmonių visame pasaulyje šiuo metu naudoja GoogleAdWords. Reklama internete įgyja vis daugiau reikšmės konversijos atžvilgiu.

Šiuo metu AdWords efektyviausia reklamos internetu rūšis. Jokia kita reklama internete (banerinė, straipsniai su nuorodomis į tinklapį ir t.t.) neprilygsta Google Adwords pagal atvestų į tinklapį lankytojų skaičių.
AdWords reklama padės padidinti internetinės prekybos apimtis, sulauksite daugiau skambučių į biurą, interneto svetainėje apsilankys daugiau lankytojų ir suformuos nuolatinę auditoriją. Šiuolaikiniame mobiliųjų technologijų pasaulyje itin svarbu, kad reklama internetu būtų matoma visuose įrenginiuose, kuriuos potencialūs Jūsų klientai naudoja paieškai, interneto svetainių peržiūrai ir pirkiniams, t.y. stacionariuose, nešiojamuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose, o su AdWords reklama šį ketinimą galima realizuoti gana greitai.
Įmonės „MeediaPro“ darbuotojai turi AdWords sertifikatus, o darbo patirtis leidžia labai veiksmingai įgyvendinti mūsų klientų reklamines kampanijas.
Mums dažnai užduoda klausimą – kam naudotis Jūsų paslaugomis, jei galima pačiam užsiregistruoti AdWords sistemoje ir ten patalpinti savo interneto svetainę nesinaudojant tarpininkų paslaugomis.
Atsakome – kuo Jūs neužsiimtumėte, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, reikia būti savo srities profesionalu. Kaip ir bet kokioje kitoje srityje, reikia žinoti AdWords reklamos niuansus – kaip parinkti raktažodžius ir jų atitikmenis, bei juos įterpti į interneto svetainę, koks bus Jūsų interneto svetainę pristatantis reklaminis tekstas, nuoroda, vedanti iš Google AdWords ir pan. Mes žinome šias detales, todėl galime žymiai sumažinti vieno apsilankymo iš GoogeAdWords į Jūsų interneto svetainę kainą (kartais vieno spragtelėjimo kainą pasiseka sumažinti 3–4 kartais); per nedidelį laikotarpį šis skirtumas nėra žymus (mokėti 0,1 ar 0,2 euro už vieną užėjimą), tačiau per metus skirtumas gali būti 200–300 ir daugiau eurų. Tai ypatingai jaučiama srityse, kuriose kaina už vieną spragtelėjimą yra didelė (kreditai, padangų pardavimas, tinkavimo ir fasadų darbai, šildymo sistemos, spausdintuvų kasečių užpildymas) ar srityse, kuriose būna daug užklausų (turizmas, durų ir langų pardavimas, nekilnojamasis turtas, kompiuteriai, mobilūs telefonai, baldai ir pan.).
Jei norite, kad Jūsų interneto svetainę lankytų kuo dažniau, norite čia ir dabar, reklama Google yra tai, ko Jums reikia!
Jeigu Jus sudomino mūsų paslaugos, susisiekite su mumis – mūsų reklamos agentūra atliksime Jūsų interneto svetainės pozicijos analizę ir pateiksime kainos pasiūlymą!
Mums bus malonu matyti Jus tarp savo klientų!

Jeigu Jus sudomino mūsų paslaugos, susisiekite su mumis.