• Lietuvių
  • Latviešu
  • Eesti
  • English

Reklama internete (Google)

GOOGLE yra pati populiariausia pasaulyje paieškos sistema. Kiekvieną dieną visame pasaulyje GOOGLE naudoja apie 40 proc. interneto naudotojų. Ne išimtis ir Lietuva – daugiau nei 400 000 žmonių kiekvieną dieną naudojais GOOGLE paieška, iš kurių 95 proc. peržiūri tik pirmajame paieškos puslapyje rodomus rezultatus. Taigi, jeigu Jūsų interneto svetainės nėra pirmajame puslapyje, galima drąsiai teigi, kad Jūsų iš viso niekur nėra! Reklama internete turi svarbią reikšmę šiandienos rinkodaroje.

Mūsų reklamos agentūra specializuojasi kompleksinių interneto svetainių optimizavimo GOOGLE paieškoje paslaugų teikime, o mūsų pagrindine užduotimi yra padaryti taip, kad mūsų klientų interneto svetainė pagal paieškos įvestis būtų matoma pirmajame GOOGLE paieškos puslapyje.

Ką reiškia kompleksinis interneto svetainės paieškos optimizavimas?

Kompleksinis interneto svetainės paieškos optimizavimas – tai optimizavimas taip vadinamoje „organinėje“ paieškoje bei interneto svetainių rodymas pirmajame GOOGLE paieškos puslapyje Google Adwords reklamos sistemoje.

Kodėl mes siūlome būtent tokias paslaugas?

Mes naudojame kompleksinį interneto svetainių paieškos optimizavimą, nes tokiu būdu galime užtikrinti didžiausią mūsų klientų interneto svetaines lankomumą už mažiausius pinigus. Daugelis mūsų srityje dirbančių firmų siūlo arba „organinį“ interneto svetainių optimizavimą (SEO paslaugos), arba tik mokamą Google Adwords reklamą, todėl vieno interneto svetainės apsilankymo kaina iš Google yra gana didelė.

Jeigu Jus sudomino mūsų reklamos paslaugos, susisiekite su mumis – mes atliksime Jūsų interneto svetainės pozicijos analizę ir pateiksime kainos pasiūlymą!

Mums bus malonu matyti Jus tarp savo klientų!

Jeigu Jus sudomino mūsų paslaugos, susisiekite su mumis.